Movies
Ratings
80
Real SteelRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0