Titles you rated
ZootopiaRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Against the SunRated ★ 0.5
The Terror LiveRated ★ 0.5
New WorldRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
DancerRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 4.0