Movies
Ratings
287
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Doomsday BookRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 0.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0