Titles you rated
The ConjuringRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5