Movies
Ratings
368
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 1.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5