Movies
Ratings
137
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0