Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
The FacultyRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0