Movies
Ratings
29
The TerminatorRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Ides of MarchRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 5.0
Just Friends?Rated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0