Titles you rated
BoyhoodRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Gantz:ORated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0