Titles you rated
MotherRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
FearDotComRated ★ 4.0
The ClinicRated ★ 3.0
The Loved OnesRated ★ 3.0
Would You RatherRated ★ 3.0
100 FeetRated ★ 4.0
ATMRated ★ 2.0
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
Nine Miles DownRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.0