Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 3.5
After YangRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Great BeautyRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.5
The Dead ZoneRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5