Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0