Movies
Ratings
135
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HerRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 1.0