Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
RushRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0