Titles you rated
He's on DutyRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0