Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0