Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0