Titles you rated
UpRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0