Movies
Ratings
470
BelieverRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0