Movies
Ratings
100
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0