Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0