Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0