Titles you rated
Die HardRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
2012Rated ★ 3.0