Movies
Ratings
256
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0