Movies
Ratings
104
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5