Titles you rated
V for VendettaRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Bling RingRated ★ 4.0
Ballet ShoesRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0