Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
RBGRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5