Titles you rated
The TownRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0