Movies
Ratings
198
Drunken MasterRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 3.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0