Movies
Ratings
374
BatmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0