Movies
Ratings
367
The Danish GirlRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Veronica GuerinRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
3 GenerationsRated ★ 4.5
In Good CompanyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
HickRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Whale RiderRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 2.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Antonia's LineRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0