Titles you rated
The Tin DrumRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0