Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0