Movies
Ratings
33
I Am SamRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0