Movies
Ratings
317
Baby DriverRated ★ 4.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Never Let Me GoRated ★ 4.0