Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
MantisRated ★ 0.5
The FirmRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
BladeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
WaterlooRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0