Movies
Ratings
24
Killer EliteRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0