Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 1.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0