Movies
Ratings
161
JackieRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Tale of TalesRated ★ 1.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5