Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5