Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0