Titles you rated
The ClientRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0