Movies
Ratings
203
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
Breathing UnderwaterRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.5