Titles you rated
EvitaRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5