Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.5
Rabid DogsRated ★ 4.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
I WishRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
The SquareRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0