Movies
Ratings
171
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 1.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 1.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 1.0
Django UnchainedRated ★ 1.0
Woman in GoldRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
FrankRated ★ 1.0
MinionsRated ★ 1.5
Captain PhillipsRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5