Movies
Ratings
386
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 1.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
TyphoonRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5