Titles you rated
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0- ApostleRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0