Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
MudRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5