Movies
Ratings
668
The NotebookRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Hula GirlsRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
My Worst NeighborRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 1.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Sweet & SourRated ★ 2.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
Purple HeartsRated ★ 3.0